Film

Film z imprezy dla dzieci, zabawy dla młodzieży.

Interesuje Państwa, zabawa integracyjna?

 

Tawerna Żeglarska u Piratów Reduta Solna, to jedyny taki zabytek w Kołobrzegu gdzie czekają Was niezapomniane atrakcje ! – zabawy dla dorosłych.

Tradycyjne  zabawy żeglarskie. W  XIX wiecznym forcie obronnym ma miejsce tradycyjna Tawerna Piracka. Piraci  przetrzymują tu broń, sprzęt potrzebny im do życia czy wypraw, łodzie i szalupy. Skrzynie pełne skarbów i łupów, które macie możliwość odkrywać, wykorzystywać by tworzyć wspaniałe zabawy ruchowe.

 

Chcecie Przeżyci Swoją niezapomnianą Przygodę życia? w niecodziennym  magicznym miejscu, gdzie doskonale sprawdza się organizacja imprez – raz zmienicie się w Piratów i przemierzycie (nie tylko palcem po mapie, ale i po całej Twierdzy Pirackiej) niezmierzone kilometry a innym razem zostaniecie gwardzistami Pruskimi, odkrywającymi tajemnicę Twierdzy Kołobrzeg, by za chwilę cofnąć się w czasie i poznać świat Piratów Bałtyckich! Stworzymy dla Państwa cudowne – zabawy integracyjne.

 

Od 30 lat Tadeusz Waśko w raz z Bractwem Pirackim, zbierają różnego rodzaju sprzęt, żeglarski, rybacki, morski, wojskowy. Antyki i repliki o tematyce Pirackiej. Cały zbiór różnego rodzaju obrazów, malowideł, rycin, dokumentów czy starych map. Broń czarno prochową, muszkiety i garłacze, armaty o różnym kalibrze i wielkości oraz broń białą np. kordelasy, miecze i szable- które są  używane i eksponowane, świetnie sprawdzają się do –   zabawy dla dzieci.

 

Chcesz odkryć – ciekawe miejsce w Kołobrzegu? Tu znajdziesz wiele modeli łodzi – żeglarskich, rybackich, okrętów wojennych, handlowych. Starych łodzi typu- bryg , fregata, jol, kecz, kliper, kuter, słup, sluter. Okręty wikingów Langskipy tj.( Sneka, Skeida, czy Drakar ). Wszystkie  doskonale służą jako edukacja wczesnoszkolna.

 

Nagrany był ten  film dla dzieci, była to kolonia dla dzieci nad morzem. Przedstawia on zabawy dla dzieci na dworze, organizowane przez animatorów w strojach pirackich w naszym amfiteatrze.Nagrany jest także ten film dla młodzieży, która z niespotykanym zaangażowaniem wykonuje również zabawy ruchowe dla dzieci.

 

Jeżeli organizujecie Państwo, kolonie dla dzieci 2016? Interesują Państwa atrakcje dla dzieci, niespotykane w całej Polsce? Piracka Przygoda organizuje od 17 lat atrakcje w Kołobrzegu, oraz organizuje duże imprezy w Kołobrzegu 0d 25 lat. Tylku tu atrakcja dla dzieci od 2 zł , event dla dzieci od 9zł. Wieloletnie doświadczenie, ceny atrakcji, ciekawe miejsce w Polsce, niespotykane eventy dla dzieci. Wszystko to powoduje że w sezonie obsługujemy 40.000 dzieci, biura turystyczne – kilkadziesiąt , kolonie i zielone szkoły – setki, wycieczki– setki, obozy – setki.

Jesteśmy do twojej dyspozycji:

              Zadzwoń do nas

 

tel  Porozmawiaj z  Tadeuszem Waśko właścicielem firmy  Piracka Przygoda pod numerem 692 479 218 od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-20:00.

 

 

Napisz e-mail

 

email duży  Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij wszystkie swoje pytania na temat organizacji imprez, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin. Napisz do nas.