Oferta Dla Firm

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz ich obsługą techniczną.

Nasze doświadczenie oraz nabyta przez lata działalności wiedza pozwala nam organizować przyjęcia, imprezy firmowe, konferencje oraz wyjazdy motywacyjne na najwyższym poziomie.

Najważniejsze dla nas jest to, by na organizowanych przez Piracką Przygodę imprezach goście czuli przyjazną i pełną otwartości atmosferę. Znamy panujące w branży trendy oraz śledzimy nowości. Dzięki takiemu podejściu nasze eventy są niesamowitym przeżyciem dla każdego uczestnika

Beauty
Beauty

Catering

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, aby wykonywać obsługę gastronomiczną nawet największych eventów. Sprawimy, że Państwa impreza będzie wyróżniała się na tle innych wydarzeń pod względem atmosfery oraz serwowanych dań. Jesteśmy wszechstronnie przygotowani do świadczenia tego typu usług. Dzięki nam niejedna impreza została zapamiętana ze względu na wysoki standard obsługi oraz pyszne jedzenie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani obsługą gastronomiczną swojej imprezy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz wykwalifikowany personel udzieli wszelkich informacji oraz pomoże dobrać odpowiednie menu.

Beauty
Beauty

Imprezy integracyjne

Oferujemy Państwu profesjonalne, kompleksowo przygotowane imprezy integracyjne.

Na pewno one poprawią stosunki pomiędzy pracownikami i pozwolą im się lepiej poznać. Zajmiemy się organizacją eventu od A do Z. Zadbamy o salę, catering, zaproszenia oraz wszelkie atrakcje dla gości. Współpracując z nami nie będą Państwo musieli samodzielnie załatwiać spraw formalnych i organizacyjnych. Wszystkim zajmiemy się my.

Program naszych imprez jest zawsze dostosowany do ich okazji oraz gości, którzy się na nich bawią. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i szeroki wachlarz dostępnych atrakcji.

Beauty
Beauty

Imprezy promocyjne

Oprócz organizowania tradycyjnych imprez zajmujemy się również przeprowadzaniem akcji promocyjnych.

Nie ogranicza nas praktycznie nic. Nasze akcje odbywały się już w pubach, hipermarketach lub po prostu na ulicy. Tego typu wydarzenia są idealnym sposobem zwrócenia uwagi na firmę lub konkretny produkt.
Od lat współpracujemy z grupą doświadczonych oraz bardzo efektownych szczudlarzy. Są to ludzie chodzący na specjalnych trzymetrowych szczudłach. Ich oryginalny wygląd sprawia, że nie ma sposobu przejść obok nich obojętnie. Każdy przechodzień chętnie zatrzyma się i nawiąże kontakt z tymi niesamowitymi artystami.

Na Państwa specjalne życzenie jesteśmy w stanie przygotować unikalny, dostosowany do charakteru imprezy scenariusz. Zajmiemy się również kostiumami wykorzystanymi przez ekipę artystów na szczudłach.

Beauty
Beauty

© 2018 Piracka Przygoda. All rights reserved | Design by W3layouts