Cennik

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

kontakt do pirackiej przygody

Zadzwoń 692479218

Email do atrakcji w kołobrzegu

Wyślij e‑mail

Piracka Przygoda         –  15.00 zł/os. (opiekunowie grup gratis)
Chrzest Morski              –  13.00 zł /os  (opiekunowie grup gratis)
Wojskowa Przygoda     –  od 35.00 zł /os – cena ustalana do potrzeb grupy (opiekunowie grup gratis)
Sala wystawowa             –   dorośli 4.00  zł/os ,  dzieci 2.00 zł/os (opiekunowie grup gratis)

Negocjacja cen przy stałej współpracy z biurem, organizatorem turystyki.

bezpłatny parking Bezpłatne parking dla samochodów osobowych oraz autokarów wycieczkowych i busów.
caffebar bar barwinek  Oferujemy herbatę i kawę dla opiekunów, ale również dania obiadowe i z grilla po uzgodnieniu telefonicznym. Posiadamy sklepik z pamiątkami pirackimi i morskimi, napojami i słodyczami.
bezpłatne wc Bezpłatne WC.
plac zabaw Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy dodatkową atrakcję – Miniaturowe strażnice,  armaty, muszkiety, biała broń, łódki, szalupy,miniaturowe domki, domek na drzewie.
skrzynka pocztowa Chcesz wysłać niepowtarzalną pocztówkę z Pirackiej Przygody swoim bliskim? Zapraszamy do zakupu w naszym sklepiku.
Zakaz wprowadzania wózków dziecięcych do Ogrodów Nie obowiązują zakazy wprowadzania wózków dziecięcych, rowerków i innych pojazdów dziecięcych na  terenie Reduty Solnej.
Zakaz wprowadzania wózków dziecięcych do Ogrodów  Nie obowiązuje zakaz wprowadzania wszelkich zwierząt na teren biletowany Reduty Solnej w Kołobrzegu . Dotyczy to również zwierząt noszonych na rękach i w klatkach. Podczas zwiedzania Reduty Solnej, psy można zostawiać w specjalnie do tego przygotowanym, zacienionym miejscu z dostępem do wody pitnej.